"Graliśmy" razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

9 i 10 stycznia nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się w akcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku zorganizowaliśmy kiermasz ciast, loterię fantową, malowanie twarzy symbolami orkiestry, "fantazyjne fryzury". Momentem kulminacyjnym było przedstawienie w wykonaniu naszych rodziców. W tym roku była to "Kaczka Dziwaczka"!
      Oficjalnymi wolontariuszkami z ramienia przedszkola zostały Panie Emilka, Wioletka, Dorotka i Marta.
      Zebrane do puszek pieniążki przekazałyśmy 11 stycznia w sobotę do sztabu głównego w Policach Jasienicy. Po rozliczeniu akcji podamy Państwu informację n/t zebranej przez nas wszystkich kwoty. Przy tej okazji baaaaardzo gooooorąco dziękujemy rodzicom za włączenie się w akcję: za wypiek ciast, zbiórkę fantów oraz  samodzielnie wykonane zabawki sprzedawane podczas loterii, zebrany bilon w ilości ponad 20 kg oraz inne wsparcie finansowe orkiestry!!! W sposób szczególny pragniemy podziękować rodzicom - aktorom biorącym udział w przedstawieniu!!! Z CAŁEGO SERCA - DZIĘKUJEMY !!!