Podsumowanie roku sportowego przedszkolaków

      12 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego dzieci i młodzieży, na którym nasze przedszkole zostało wyróżnione I miejscem w kategorii biegów przełajowych przedszkolaków! Gratulujemy zwycięzcom w grupie dzieci młodszych !!! Praktycznie całe "podium" było nasze! Widzieliśmy również naszych byłych wychowanków, którzy zdobyli biegowe pierwsze i drugie miejsca zaczynając od biegania w naszym przedszkolu! Dziękujemy  wszystkim rodzicom, którzy w 5 sobotnich poranków zaprowadzali dzieci na polanę za SP 8 na biegi przełajowe, często biegając również za swoimi pociechami! Dziękujemy również Pani Monice z grupy Skrzatów oraz Pani Mai z grupy Biedronek za całoroczne sprawowanie opieki na ligą! Mamy nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym na podium będzie nas jeszcze więcej, gdyż są wśród nas małe talenty sportowe !!! 

Portale Edukacyjne