Adaptacja do przedszkola 2021

• Opublikowano: wtorek, 29, czerwiec 2021 16:00

Planowane spotkanie adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci -

30 sierpień 2021 r. :

• grupa I: 30.08. godz. 9.00 – 10.00

• grupa II: 30.08. godz. 12.00 – 13.00

• grupa VI: 30.08. godz. 10.30 – 11.30

Zbiórka: dziecko wraz z jednym opiekunem – przed wejściem głównym do przedszkola z zachowaniem aktualnie obowiązujących zasad sanitarnych. Prosimy dorosłych o przybycie z maseczkami ochronnymi. W trakcie spotkania zostaniecie Państwo podzieleni na podgrupy, aby zmniejszyć ilość osób jednocześnie razem przebywających w pomieszczeniu zamkniętym. Będzie to czas na zabawy dzieci, rozmowy z nauczycielami oraz poznanie warunków organizacyjnych i lokalowych placówki. Prosimy o wygodny strój dla dziecka i siebie oraz obuwie zmienne.

Zachęcamy do udziału. Z doświadczenia wiemy, że warto z tej oferty skorzystać, gdyż przynosi spodziewane efekty.

Osoby, które nie były na spotkaniach organizacyjnych dla rodziców, prosimy o kontakt telefoniczny z przedszkolem w celu dowiedzenia się, do której grupy zostało zapisane Państwa dziecko.  Dla osób zainteresowanych przygotowano również biuletyn informacyjny "Echo Jedenastki" oraz List do Rodzica. Są do pobrania w sekretariacie głównym przy ul. Przyjaźni 1.

ZAPRASZAMY !