Aplikacja Teams - jako główny kanał informacyjny przedszkola

• Opublikowano: niedziela, 29, sierpień 2021 10:00

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole korzysta z jednolitego kanału informacyjnego dla rodziców z użyciem aplikacji Teams systemu Microsoft Office 365.

Rodzice nowo przyjętych dzieci w nadchodzącym czasie otrzymają loginy i hasła dostępu do aplikacji, dzięki czemu będą mieć możliwość kontaktu z wychowawcami swoich grup, specjalistami oraz zespołem kierowniczym placówki.

Poniżej podajemy link z filmikiem instruktarzowym, który może pomóc w logowaniu:

W kolejnych dniach otrzymacie potrzebne dane utworzone z imienia i nazwiska Waszego dziecka. Po zalogowaniu prosimy o potwierdzenie dołączenia do grupy, abyśmy mieli informację n/t ilości osób, którym się to udało.

Po otrzymaniu loginu i hasła - w razie pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt z wychowawcami.

Rodziców dzieci już uczęszczających do przedszkola prosimy również o korzystanie z w/w aplikacji. W razie zagubienia danych - prosimy o kontakt z wychowawcą.

Aplikacja daje bezpośrednią możliwość kontaktu, w szczególności w obecnej sytuacji epidemiologicznej.