Tryb pracy letniej przedszkola

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: poniedziałek, 19, kwiecień 2021 10:30

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW W SPRAWIE TRYBU PRACY LETNIEJ PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice – ze względu na nadal trwający czas pandemii, w okresie wakacyjnym nie planuje się dyżurów w innych przedszkolach a wyłącznie w naszym, z zachowaniem letniego trybu pracy.

Uzgodniono okres działania i sprawowania opieki nad zapisanymi, wyłącznie naszymi wychowankami od 28.06.2021 r. do 13.08.2021 r.  w budynku macierzystym przy ul. Przyjaźni 1.

Rodziców zainteresowanych opieką wakacyjną prosimy o dopilnowanie konieczności zapisania dziecka w dniach od 19.04. do 23.04.2021 r. w sposób tradycyjny – papierowy - druki zgłoszenia dla chętnych będą do pobrania i zwrotu w poszczególnych grupach lub poprzez aplikację Teams. 

Ze względu na określone możliwości organizacyjne, prosimy o przemyślenie decyzji związanej z zapisem oraz wcześniejsze zgłaszanie wszystkich rezygnacji. Prosimy o dopilnowanie wskazanych terminów. Osoby, które zgłoszą się po ustalonym terminie będą zapisywane na listę rezerwową. 

W przypadku nieprzewidzianych sytuacji, niezależnych od nas, istnieje możliwość wprowadzenia zmian zarówno w formie zapisów, jak i w przebiegu dyżuru.

 

Portale Edukacyjne