• Opublikowano: czwartek, 31, grudzień 2020 09:45

Drodzy Rodzice!

Informujemy Państwa, iż w okresie od 04.01. do 15.01.2021 r. tj. w czasie ogłoszonej przez Państwo kwarantanny narodowej przedszkole będzie pracować w godzinach od 6.00 do 16.00 i zapewniać opiekę dzieciom zdrowym rodziców pracujących. Z powodu mniejszej liczebności dzieci oraz możliwości kadrowych, zainteresowanych opieką zapraszamy do budynku „A” macierzystego przy ul. Przyjaźni 1.

Dnia 4 stycznia prosimy przyprowadzać i odbierać dzieci następującymi wejściami:

Ø  Do grupy 2 – dzieci z Motylków i Jeżyków - wejście W2 Jeżyków, po prawej stronie wejścia głównego, drzwiami balkonowymi – prosimy dzwonić dzwonkiem

Ø  Do grupy 3 – dzieci z Tygrysków i Skrzatów – wejście W3 Stokrotek,  po prawej stronie wejścia głównego drzwiami balkonowymi, idąc na wprost – prosimy dzwonić dzwonkiem

Ø  Do grupy 4 dzieci ze Słoneczek, Pszczółek i Misiów – wejście W4 Słoneczek, wejście bramką na plac zabaw, tuż za zakrętem, dzieci wchodzą i wychodzą drzwiami balkonowymi bezpośrednio do sali zabaw

Ø  Do grupy 5 – dzieci z Zajączków i Sówek – wejście W5 Zajączków, wejście bramką na plac zabaw, pierwszy balkon za bramką, wejście i wyjście dzieci bezpośrednio do sali zabaw

Ø  Do grupy 6 – dzieci z Kotków i Stokrotek – wejście W6 Kotków, wiatrołap po prawej stronie idąc do wejścia głównego

W przypadku zmian organizacyjnych powiadomimy Państwa już indywidualnie podczas odbioru dzieci z przedszkola, gdyż nie znamy na ten moment faktycznej frekwencji dzieci w dniach oznaczonej kwarantanny oraz nieprzewidzianych sytuacji związanych z chorobami lub kwarantannami pracowników. W przypadku zmiany telefonów kontaktowych lub dodania kolejnego numeru – prosimy o podanie na kartce pracownikom w grupie. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.