Budżet Obywatelski 2021 - projekt nr 2

• Opublikowano: środa, 14, październik 2020 18:00

Drodzy Państwo!

Nasze przedszkole powołano do życia w 1986 r. Od początku istnienia placówka miała duży teren do prowadzenia zabaw na świeżym powietrzu, ale nigdy wyposażony w takim stopniu, aby spełniał oczekiwania wszystkich jego użytkowników.

Od wielu lat marzeniem pracowników przedszkola jest posiadanie placu zabaw z prawdziwego zdarzenia, na miarę XXI wieku, placu, na którym dzieci będą mogły się wszechstronnie rozwijać, realizując przy tym swoje pierwsze zainteresowania i pasje. W związku z tym w bieżącym roku po raz drugi placówka złożyła projekt obywatelski 2021 pod nazwą:

Budowa „Ogrodu Przyjaźni na ulicy Przyjaźni” na terenie placu zabaw Przedszkola Publicznego nr 11 w Policach przy ul. Przyjaźni 1

Nasz pomysł przeznaczony jest do stymulacji sensorycznej i terapii zabawą. Jeśli się uda - będzie sprzyjać rozwojowi, ale również relaksowi i integracji dzieci i dorosłych.

Projekt przeszedł pozytywne weryfikacje, nadano mu nr 2, został zakwalifikowany do głosowania, które odbędzie się w terminie od 19 października do 1 listopada 2020 r.

W zeszłym roku nie udało się. Zabrakło niewielu punktów. Może w tym roku się uda? Wszystko zależy wiec od tego, jak mocno zmobilizujemy wszystkich naszych przyjaciół, aby oddali swój głos na nasz projekt – projekt nr 2. Nie ukrywamy, że bardzo mocno na Was wszystkich liczymy. Bo tak naprawdę wszystko zależy od Państwa i od nas samych, jak mocno się zaangażujemy w oddanie głosu własnego, ale i namówienie innych: rodziny, znajomych, współpracowników, sąsiadów, innych mieszkańców osiedla, itp. do poświęcenia odrobiny swojego czasu na wpisanie i kliknięcie, gdzie trzeba!

Spróbujmy zawalczyć o ten projekt. Wspólnymi siłami zbierzmy punkty! Głosujmy więc na projekt nr 2! I trzymajmy kciuki, że tym razem się uda. Nasze dzieci, mali mieszkańcy osiedla, zasługują na super plac zabaw, którym będzie można pochwalić się wszystkim!!!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu pod linkiem:

Poniżej link do zapoznania się z zasadami głosowania:

Ważna informacja – za dzieci do 13 roku życia głosują rodzice/opiekunowie – więc w imieniu dzieci również możecie Państwo głosować.

Razem - po plac zabaw XXI wieku!!!