UBEZPIECZENIE DZIECI NNW

• Opublikowano: czwartek, 03, wrzesień 2020 12:00

Komunikat dla Rodziców chcących ubezpieczyć dzieci „NNW Przedszkolne”

Szanowni Rodzice!

Informujemy Państwa, iż w roku szkolnym 2020/2021 zainteresowani Rodzice mogą skorzystać z oferty ubezpieczenia NNW towarzystwa ubezpieczeniowego Generali dostępnego wyłącznie na stronie internetowej bezpieczny.pl

Nasza placówka otrzymała specjalny link, umożliwiający Państwu zakup online indywidualnego ubezpieczenia przedszkolnego dla swojego dziecka z 10% zniżką.

Ubezpieczenie zawiera się bezpośrednio na stronie internetowej, dlatego unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek, czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z pomocy lokalnego pośrednika obsługującego naszą placówkę.W sprawie wszelkich pytań prosimy o kontakt z:

Malwina Mróz
Tel. 695 555 551