Informacja n/t - Zebrania z rodzicami dzieci nowo przyjętych

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: poniedziałek, 15, czerwiec 2020 12:30

Drodzy Rodzice

dzieci urodzonych w 2017 r. i przyjętych do naszego przedszkola od września 2020 r.

 

Ze względu na ograniczenia organizacyjne oraz narzucone wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla placówek przedszkolnych obowiązujących nas ze względu na epidemię, w chwili obecnej nie możemy zorganizować na swoim terenie zebrania informacyjnego dla Państwa w takiej formie, jak to robiliśmy każdego roku. W związku z brakiem szczegółowych informacji wyprzedzających nadchodzący czas, prosimy o zapoznanie się z dwoma publikacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej w zakładce: „Ważne dokumenty” tj. „Echo Jedenastki”, dzięki któremu pozyskacie wiedzę n/t pracy naszej placówki oraz „Debiut w przedszkolu”, który pomoże Państwu przygotować dziecko i siebie do zmiany wraz z przyjściem Waszego dziecka do instytucji przedszkolnej. Ważne daty umieszczone na końcu „Debiutu w przedszkolu”  Państwa nie dotyczą, ale pokażą, jak zazwyczaj organizowaliśmy spotkania adaptacyjne dla dzieci najmłodszych, których na chwilę obecną niestety nie możemy zaplanować. Gdyby sytuacja w tej kwestii uległa zmianie powiadomimy Państwa o tym poprzez naszą stronę internetową: www.pp11wpolicach.pl

http://pp11wpolicach.pl/images/echo_jedenastki.pdf

http://pp11wpolicach.pl/dokumenty/debiut%20w%20p-lu%20-%20biuletyn.pdf

 

 Drodzy Rodzice dzieci starszych, urodzonych w kolejnych rocznikach i przyjętych do naszego przedszkola od września 2020 r.

 

              U Państwa sytuacja jest podobna. W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się przede wszystkim z biuletynem „Echo Jedenastki” umieszczonym w zakładce „Ważne dokumenty”. Zainteresowanych odsyłamy również do „Debiutu w przedszkolu”, który warto przeczytać, choć dotyczy przede wszystkim dzieci młodszych.

 

              Jeśli sytuacja ulegnie zmianie lub jeśli otrzymamy kolejne wytyczne w sprawie funkcjonowania placówek przedszkolnych obowiązujący na terenie całego kraju, wówczas na naszej stronie internetowej podamy Państwu kolejne ogłoszenia. W związku z powyższym prosimy śledzić umieszczane przez nas informacje.

 

              W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem głównym placówki pod numerem telefonu: 91 3177 296 lub droga mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

 

 Zachęcamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi adaptacji dziecka w przedszkolu:

 

https://dziecisawazne.pl/jak-pomoc-dziecku-w-procesie-adaptacji/

 

http://przedszkolneabc.pl/adaptacja-do-przedszkola-rady-dla-rodzicow/

 

http://przedszkolnepomysly.blogspot.com/2018/08/adaptacja-przedszkolaka-informacje-dla.html

 

http://babyonline.pl/adaptacja-przedszkolna-klopoty-z-adaptacja-w-przedszkolu,dziecko-w-przedszkolu-artykul,6530,r1p1.html

 

http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/wychowanie-dziecka/632-dziecko-idzie-do-przedszkola-adaptacja.html

 

Portale Edukacyjne