Dyżur wakacyjny 2020 - zmiany!

• Opublikowano: sobota, 23, maj 2020 12:30

Drodzy Rodzice !

Informujemy Państwa, iż decyzją organu prowadzącego Gminę Police, dyżur letni w Przedszkolu Publicznym nr 11 w  Policach w roku szkolnym 2019/2020 trwać będzie od 01.07. do 14.08.2020 r.  Będą to zajęcia opiekuńcze tylko dla dzieci zapisanych do naszej placówki. Od dnia 17.08. do 31.08.2020 r. przedszkole będzie nieczynne ze względu na przerwę techniczną.

Rodzice, którzy są zainteresowani zapisaniem dziecka na dyżur proszeni są o zgłoszenie tego faktu w okresie od 25.05.2020 r. do 29.05.2020 r. mailowo na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lubTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W tytule maila prosimy podać: DYŻUR LETNI.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci obojga rodziców pracujących lub rodziców pracujących samotnie wychowujących dziecko wg kolejności zgłoszeń. W miarę wolnych miejsc, będą przyjmowane dzieci wg indywidualnych potrzeb rodziców.

W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka, godziny pobytu, określenie terminu, podanie miejsc pracy rodziców.

W związku z istniejącą sytuacją, zwracamy się z prośbą o niezapisywanie dzieci „na wszelki wypadek”, tylko wg faktycznych potrzeb.

Ze względu na warunki i możliwości organizacyjne przedszkola, o przyjęciu lub nie będzie decydować dyrektor placówki.