Akcja na rzecz WOŚP !

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: niedziela, 06, styczeń 2019 12:00

    Drodzy Rodzice – podobnie, jak w roku minionym, nasze przedszkole włącza się w akcję zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w naszym przedszkolu odbędzie się w dniach 10 i 11 stycznia 2019 r. 10 stycznia – w godzinach porannych odbędzie się biletowane przedstawienie teatralne pt. "Rzepka" dla dzieci z naszego przedszkola w wykonaniu rodziców z grupy Motylków; cena biletu – 5 zł. W godzinach popołudniowych tj. od godz. 14.00 zapraszamy Państwa na loterię fantową. Każdy los wygrywa. 11 stycznia – w godzinach popołudniowych od godz. 14.00 zapraszamy na kiermasz ciast, które będzie można nabyć w przedszkolnych holach w obu naszych budynkach.  Dla chętnych dzieci zrobimy ciekawą fryzurę lub pomalujemy twarz. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Oficjalnymi wolontariuszkami działającymi na rzecz WOŚP będą Panie: Wioletka z grupy I, Marta z grupy III, Emilka z grupy VIII, Dorotka z grupy X. Liczymy na Państwa wsparcie. Z góry dziękujemy za udział w akcji na rzecz WOŚP.

Portale Edukacyjne