Ogłoszenie w sprawie decyzji Rady Rodziców

• Opublikowano: sobota, 30, wrzesień 2017 12:00

Informujemy Państwa, iż na zebraniu Rady Rodziców w dniu 27.09.2017 r. wyłoniono prezydium rady. Przewodniczącym został Pan Tomasz Wilemski, zastępcą - Pani Danuta Nawrocka, skarbnikiem - Pani Magdalena Handke - Buczkowska, sekretarzem - Pani Marta Drabowicz. Pozostałe osoby z "trójek grupowych" zostały członkami rady. Na spotkaniu ustalono dobrowolną, roczną składkę na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/18 w kwocie 170 zł. Składkę można wpłacać w dowolnych kwotach do końca miesiąca kwietnia 2018 r. Prosimy o dokonywanie wpłat na wyznaczone konto: 73 9395 0008 0010 1127 3000 0001 - Bank Spółdzielczy w Gryfinie. Na wpłacie prosimy podać: imię i nazwisko dziecka. Z dokonanych wpłat Rada Rodziców planuje finansować lub współfinansować: przedstawienia i warsztaty teatralne, wyjazdy do Teatru Lalek "Pleciuga" w Szczecinie, mikołajkowe prezenty, wycieczki turystyczne, organizację Balu Karnawałowego, planowane festyny rodzinne, imprezę z okazji Dnia Dziecka, niespodzianki dla dzieci odchodzących do szkoły, prezenty z okazji Pasowania na Przedszkolaka, wynajem autokarów na przewóz dzieci, itp. Ustalona składka, jak i udział w przedsięwzięciach jest dobrowolny. Liczymy na Państwa wpłaty oraz podejmowane inicjatywy a tym samym możliwość planowania dodatkowych atrakcji dla naszych dzieci.